شنبه 29 دي 1397
  معرفی داوران خوشنويسي، نگارگري و حجم جشنواره جوانان بازگشت

  داوران رشته های خوشنويسي، نگارگري و حجم بیست و دومین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان معرفی شدند.

  به گزارش روابط عمومی دفتر هنرهای تجسمی، علي شيرازي و صداقت جباري در رشته خوشنويسي، رضا يساولي و سلينا پوريا در رشته نگارگري و محمدحسين عماد و جعفر نجيبي در رشته حجم داوری بیست و دومین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان را برعهده دارند.

  همچنین حسين غلامي؛ مسئول کارگاه رشته خوشنويسي، عبدالله محرمي؛ مسئول کارگاه نگارگري و كورش گلناري، مسئول کارگاه حجم در کنار داوران جشنواره جوانان حضور دارند و فعالیت می کنند.

  بیست و دومین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان در رشته های نقاشی، طراحی، نگارگری (نگارگری گل و مرغ، تذهیب)، ارتباط تصویری (پوستر)، عکاسی، کاریکاتور (کارتون ، چهره)، تصویرسازی، خوشنویسی (نستعلیق) و حجم ( آهن، گچ، گل و سفال) برای جوانان 15 تا 24 سال نیمه دوم شهریور ماه سال جاری برگزار مي شود.

  هنرمندان جوان علاقه مند تا 24 مردادماه جاري فرصت دارند با ثبت نام و ارسال حداکثر تصویر پنج اثر خود در هر رشته در سایت جشنواره به نشانی www.yafestival.ir   در این جشنواره شرکت کنند.

  هیئت انتخاب جشنواره پس از بررسی آثار رسیده به جشنواره هنرمندان جوان منتخب را برای حضور در جشنواره که به صورت کارگاهی برگزار می شود، معرفی می کند.

  بیست و دومین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان به دبیری رضوان صادق زاده برگزار می شود و محمدعلی بنی اسدی، صداقت جباری ، احمد وکیلی، رضوان صادق زاده، بهمن عبدی و عبدالرحیم سیاهکارزاده (رییس موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر) اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره هستند.

  بیست و دومین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان از سوی دفتر هنرهای تجسمی با همکاری موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر و ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها برگزار خواهد شد.

  تاريخ خبر:  1394/05/06