شنبه 29 دي 1397
  معرفی داوران تصویرسازی، کاریکاتور و عکاسی جشنواره تجسمی جوانان بازگشت

  داوران رشته های تصویرسازی، کاریکاتور و عکاسی بیست و دومین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان معرفی شدند.

  به گزارش روابط عمومی دفتر هنرهای تجسمی، محمدعلی بنی اسدی و مرتضی زاهدی در رشته تصویرسازی، بهرام عظیمی و جمال رحمتی در رشته کاریکاتور و اسماعیل عباسی و سیف الله صمدیان در رشته عکاسی داوری بیست و دومین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان را برعهده دارند.

  همچنین علی خدایی؛ مسئول کارگاه رشته تصویرسازی، بهمن عبدی؛ مسئول کارگاه کاریکاتور و فرهاد سلیمانی، مسئول کارگاه عکاسی در کنار داوران جشنواره جوانان حضور دارند و فعالیت می کنند.

  بیست و دومین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان در رشته های نقاشی، طراحی، نگارگری (نگارگری گل و مرغ، تذهیب)، ارتباط تصویری (پوستر)، عکاسی، کاریکاتور (کارتون ، چهره)، تصویرسازی، خوشنویسی (نستعلیق) و حجم ( آهن، گچ، گل و سفال) برای جوانان 15 تا 24 سال نیمه دوم شهریور ماه سال جاری برگزار مي شود.

  هنرمندان جوان علاقه مند تا 24 مردادماه جاري فرصت دارند با ثبت نام و ارسال حداکثر تصویر پنج اثر خود در هر رشته در سایت جشنواره به نشانی www.yafestival.ir   در این جشنواره شرکت کنند.

  هیئت انتخاب جشنواره پس از بررسی آثار رسیده به جشنواره هنرمندان جوان منتخب را برای حضور در جشنواره که به صورت کارگاهی برگزار می شود، معرفی می کند.

  بیست و دومین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان به دبیری رضوان صادق زاده برگزار می شود و محمدعلی بنی اسدی، صداقت جباری ، احمد وکیلی، رضوان صادق زاده، بهمن عبدی و عبدالرحیم سیاهکارزاده (رییس موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر) اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره هستند.

  بیست و دومین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان از سوی دفتر هنرهای تجسمی با همکاری موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر و ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها برگزار خواهد شد.

  تاريخ خبر:  1394/05/03